lichna-drama.com Форуми lichna-drama.com
Вестник "Лична драма"

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мнение за ЛидаДайдайхуа?

Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Архив
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
topul_dujd

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 2:49 am    Заглавие: Мнение за ЛидаДайдайхуа? Отговорете с цитат

Здравейте, искам да ви попитам някой ползвал ли е тези хапчета за отслабване и може ли да ми каже като вариант старата или новата формула е по-добра? Понеже мисля да си поръчам, една колежка ги ползваше и без особенна диета за 3 месеца от 70, стана 48кг.

а ние ставаме по-силни, за да я понесем...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TheFire
Гост

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 3:31 am    Заглавие: Re: Мнение за ЛидаДайдайхуа? Отговорете с цитат

topul_dujd написа:
Здравейте, искам да ви попитам някой ползвал ли е тези хапчета за отслабване и може ли да ми каже като вариант старата или новата формула е по-добра? Понеже мисля да си поръчам, една колежка ги ползваше и без особенна диета за 3 месеца от 70, стана 48кг.

Я кажи съставките..
Върнете се в началото
TheFire
Гост

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 4:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж коментари от хора, които са го пили това:

"Jana, ЛИДА ДАЙДАЙХУА ли имащ предвид? Относно нея: днес се свързах с една жена, която ги е пила преди 2 години и в момента е в много лошо здравословно състояние. Без да ме познава ме умоляваше да не си ги поръчвам…а е пила оригиналният продукт, който и е подействал в действителност, но за сметка на това все още не може да си излекува черният дроб. Така че и аз вече се отказвам специално от ЛИДА…."

"отколкото ЛИДА… знам че сайта е ЗА нея, но след разговора ми с тази жена, а и един репортаж от преди време по БТВ за нея, честно казано мисля, че е много вредно…"

"не знам…за лидата толкова сайтове изчетох, че започнах да се притеснявам за хората, които я използват…а като се замисля, че щях да го причиня и на себе си…"

"ПРИ МЕН СТАНА ЧУДО,БЕЗ ДА СЕ ДВИЖА ПО ЦЯЛ ДЕН ВКЪЩИ ПРЕД КОМПА И ОТ 94 СТАНАХ 85 КГ ЗА 1 МЕСЕЦ.НО ЗАПОЧНА ДА МИ ПАДА КОСАТА,ЦИКЪЛА МИ ДОЙДЕ 2 ПЪТИ ЗА ЕДИН МЕСЕЦ И ИМАХ ЗАПЕК.ХОДИХ НА ЛЕКАР КАЗАХА МИ ЗА ЦИКЪЛА,ЧЕ Е ОТ ЛИДАТА ,ЗАЩОТО КАПСУЛИТЕ СА НА ХОРМОНАЛНА ОСНОВА ,КОСОПАДА И ЗАПЕКА СЪЩО,НО КАТО ЗАПОЧНАХ ДА ПИЯ С ЛИДАТА И ПО 1 ЧАША ЗЕЛЕН ЧАЙ ЗАПОЧНАХ ДА СИ ХОДЯ НОРМАЛНО ДО ТОАЛЕТНАТА.И КАКТО СЕ КАЗВА,ТРАЙ БУЛКА ЗА ХУБОСТ АЗ СКОРО ЗАПОЧВАМ ПАК ДА ГИ ПИЯ И ДАНО СМЪКНА ОЩЕ 9 КИЛЦА ."

И ако все пак решиш да си купиш, мнението на тези хора от форума е, че от този сайт са на изгодна цена, а и пристигат за шест дена:

http://www.ioffer.com/i/lida-daidaihua-slimming-capsule-weight-loss-150743071
Върнете се в началото
SIRENA

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 10:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Категорично са опасни,както и всякакви други подобни.Единствения що годе безопасен продукт,който се изписва и от лекарите е Ксеникал.

Който иска да отслабне трябва да се напъне със спорт и диета-само това е начина за безопасно и здравословно отслабване.Всички лесни начини си имат висока цена

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ги пий тези боклуци,бе....Сума хора са се опарили.Заради единия мързел може да си прецакаш организма.Погладувай малко и тръгни на фитнес - така ще отслабнеш!
tita757

Местожителство: зоопарка

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепям мнението на Шоколадчето.Майка ми пие обаче някакъв чай и го съчетава с яко ходене,миниум 2-3 часа и свали доста килца Smile

Ален Делон

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
chocolate

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Със закуска Фитнес можеш да свалиш някое килце. Като не вечеряш след 18 часа също има ефект. В съчетание с фитнес за стягане ще имаш Здрав дух в здраво тяло. Smile

http://www.vbox7.com/play:0a264aff
Върнете се в началото
rossi998

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2011 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тая Лида-Мида ми е много подозрителна /не вярвам на добавки, особемо китайски Twisted Evil /. Вярвам само на много движение и леки храни - плод-зеленчук, млечни протеини, по мъъъничко натурален шоколад и овесени ядки с медец. Може и зелен чай да се пие/не за разсклабване, а истински - има един в хиперите на "Tweenings" с различни вкусове - мента, жасмин, бергамот, лимонова трева/.
topul_dujd

МнениеПуснато на: Нед Яну 16, 2011 3:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря много, за сега се отказах от него, купих си чай "Инхуа", четох из форумите,поне от него никои не се е оплакал и ще видим, ще го сачетая с тази диета:

Първи ден
2 литра зелен чай с 2 супени лъжици мед.

Втори ден
1 килограм сини сливи (вечерта е критична, адски сте гладни, затова режете сливите с нож, яжте с вилица).

Трети ден
1 килограм диня (пак с вилица и нож и старателно чистене на семките - много помага).
Яжте плодовете, когато ви се прииска и с удоволствие, дъвчете дълго.

Четвърти ден
Сварете 3 обелени средно големи картофа, па-сирайте и посолете много пестеливо. Хапвайте крем-супата на стайна температура.

Пети ден
Направете си супа от настъргани моркови, зеле, домати, с прибавка на зелени подправки и малко сол, без пасиране. Хапвайте я топла през целия ден, когато ви се прииска.

Шести ден
Пийте чай и яжте сандвичи от черен пълнозърнест хляб, някакъв зеленчук и тъничка филийка сирене или кашкавал (не повече от 4-5 сандвича).

и ще видим , какъв е резултата Smile Благодаря много на всички Razz

а ние ставаме по-силни, за да я понесем...
Върнете се в началото
nana

МнениеПуснато на: Нед Яну 16, 2011 4:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако успееш да спазиш тази диета, веднага след нея има опасност да качиш килограми. Затова си намери още от сега диета за следващите 2-3 седмици. Някоя богата на протеини и задължително да е с 5-6 приема на храна на ден. Защото иначе метаболизмът ти рязко ще се забави и може да пълнееш дори от 1 скромно ядене (такова, от което другите отслабват, ти ще пълнееш). ако спазиш това, може да има дълготраен ефект, иначе едно такова пречистване може да стане пряк път към тотално освинване.

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2011 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Лично аз не вярвам на подобни писаници. И някои от подобни препарати могат да се окажат наистина опасни за здравето ти.
Глад, ходене само дори, много помагат. Казва ти го човек, който беше стигнал цели 68 кг., а сега е 52. Този път отслабнах в рамките на половин година. А - и нерви към рецептата, ако си от хората, на които им се повръща направо от храна, ако са нервни. Rolling Eyes
И два часа преди и след активна тренировка, не трябва да се храниш. Заради първото може да те заболи стомах, да ти стане лошо, а от второто вдигаш маса.
Рязкото отслабване обикновено има временен ефект. Ако го постигнеш по естествен начин и плавно, самочувствието ще ти е друго за дълго.
Аз наистина имах някое и друго килце отгоре. Откакто влязох във форма и се стегнах, след комплиментите, които получих Wink , самочувствието ми се върна.
Създайте нова тема   Напишете отговор    lichna-drama.com Форуми -> Архив Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети